O SALONIE

Drodzy Klienci,
Z wielką radością witamy w Gabinecie Kosmetycznym IZIS. Od wielu lat działamy w dziedzinie usług kosmetyczno - pielęgnacyjnych. Profesjonalizm i rozwój, a przede wszystkim zadowolenie klientek to nasze priorytety. Z zaangażowaniem i pasją pomagamy naszym klientkom pielęgnować swoją urodę. Wykorzystujemy do tego najnowsze osiągnięcia kosmetyki i kosmetologii. Nieustanne szkolenia oraz dążenie za nowościami w świecie kosmetologii pozwala nam na ciągłe podnoszenie poziomu naszych usług.

Wiele uwagi poświęcamy pielęgnacji dłoni i stóp, wrażliwa skóra dłoni, bardziej niż inne części ciała narażona jest na działanie środków chemicznych i wpływów atmosferycznych z którymi mamy na co dzień do czynienia. Musimy poświęcać im naszą uwagę, bo aksamitne i delikatne dłonie to ozdoba i wizytówka każdego.

Posiadamy w ofercie również wiele zabiegów na twarz, które dobieramy indywidualnie do potrzeb każdego klienta.

W swojej ofercie posiadamy również cieszący się dużym zainteresowaniem zabieg przedłużania i zagęszczania rzęs. Wzmacnia efekt naturalnych rzęs i sprawia,że oprawa oczu jest bardziej wyrażna.

Szeroki wybór zabiegów w naszym gabinecie sprawia, że grono naszych klientek ciągle się powiększa.

Zostań jedną z nich!

Doskonałym rozwiązaniem ,jeżeli nie masz pomysłu, co mogłoby sprawić radość bliskiej Ci osobie są bony upominkowe- na pakiety zabiegów dobieranych indywidualnie lub bony wartościowe na konkretną kwotę, do zrealizowania w salonie. Są one świetnym prezentem z okazji takich świąt jak urodziny, imieniny, Dzień Matki, gwiazdka, czy po prostu potrzeba serca obdarowania kogoś wyjątkowego dla Ciebie.

Nasz salon to miejsce ,do którego zapraszamy wszystkie wyjątkowe kobiety, znające swoją wartość. Kobiety, które wiedzą, że inwestycja w siebie to najpewniejsza inwestycja.

Zacznij od zapoznania się z naszą ofertą, a z czasem odważniej sięgniesz dalej.

Scroll to top