EPILFREE

Włosy siwe, ciemne, słabe, mocne - EpilFree działa na wszystkie z nich. Jest to główną zaletą zaletą w porównaniu do innych metod, które nie radzą sobie z meszkiem i jasnymi włosami. Co więcej jest odpowiedni dla każdego typu skóry - ciemnej, jasnej i opalonej, co wyróżnia tą metodę na tle innych. EpilFree jest wysoce skutecznym preparatem usuwającym niechciane owłosienie stworzonym przez Dr Joel Konis - wiodącego naukowca z dziedziny kosmetologii. Bazuje na bezpiecznych, naturalnych i syntetycznych składnikach, które skutecznie przerzedzają i spowalniają wzrost włosów na traktowanych EpilFree partiach ciała. Opatentowana formuła stworzona jest na podstawie badań naukowych w dziedzinie podziału komórkowego i doświadczeń Dr Konis w rozwijaniu najnowszych technologii kosmetycznych.

Depilacja EpilFree przebiega dwuetapowo. Najpierw włosy są usuwane w gabinecie za pomocą wosku, następnie aplikowane są odpowiednie preparaty zawierając składniki hamujące podział komórek włosa. Przez 6 godzin po zabiegu nie wolno zmyć preparatu ze skóry. Nie planujemy zatem basenu, sauny, siłowni lub innych tego typu aktywności po wizycie w gabinecie.

Dzięki odpowiedniej formule aktywne składniki wnikają w otwarte, puste mieszki włosowe i działają w ich wnętrzu. Metoda ta jest bezbolesna a najważniejsza informacją jest brak jakichkolwiek przeciwwskazań jeśli chodzi o kolor skóry pacjenta, kolor włosów czy porę roku. Długość serii zabiegowej wynosi od 2 do 10 zabiegów a efekty widoczne są już po pierwszym zabiegu. Za każdym razem włosów jest coraz mniej i wolniej odrastają.

System EpilFree stosujemy do uzyskania oczekiwanych efektów. Metoda ta wymaga systematycznego wykonywania zabiegów co 3-4 tygodnie na ciele oraz co 2-3 na twarzy. Pomiędzy zabiegami nie wolno usuwać włosów w żaden sposób, ponieważ muszą mieć długość umożliwiającą depilację woskiem. EpilFree redukuje do 80% wzrost włosa  i hamuje cykl wzrostu włosa po serii zabiegów.

Scroll to top